__________

__________

__________

__________

__________

__________

__________

Българска асоциация на застраховани и пострадали при катастрофи

__________

placeholder

XVII Републиканския шосеен пробег „3-ти март” в Мездра

IMG_8902
190 атлети от 14 клуба от цялата страна и 3 училища от Мездра се включиха в XVII издание на Републиканския шосеен пробег „3-ти март”, който се проведе в Мездра навръх Националния празник на България.
Класирането в отделните възрасти е следното:
 
Момичета I-II клас – 300 м:
1.     Сияна Митова – СК „Атлет“ – Мездра;
2.     Валена Георгиева – СК „Милка Михайлова“- Перник;
3.     Елеонора Ангелова – СК „Атлет“ – Мездра;
4.     Изабел Стоянова – ОУ „Христо Ботев“ – Мездра;
5.     Мерибел Маринова – ОУ „Христо Ботев“ – Мездра;
6.     Десислава Борисова – СК „Милка Михайлова“- Перник.
 
Момчета  I-II клас – 300 м:
1.     Никола Стоичков – СК „Атлет“ – Мездра;
2.     Слави Янев – СК „Милка Михайлова“- Перник;
3.     Иван Калинов – СК „Атлет“ – Мездра;
4.     Теодор Георгиев – ОУ „Христо Ботев“ – Мездра;
5.     Николай Джустров-  СК „Мизия“- Мизия;
6.     Иван Георгиев – СК „Средногорски атлет“- Пирдоп.
 
Момичета III-IV клас – 500 м:
1.     Деница Андреева – СК „Мизия“- Мизия;
2.     Карина Димитрова – „Добруджа 99“- Добрич;
3.     Ралица Йолова – СК „Атлет“ – Мездра;
4.     Десислава Джустрова – СК „Мизия“- Мизия;
5.     Станислава Проданова – СК „Средногорски атлет“- Пирдоп;
6.     Иван Радославов – СК „Мизия“- Мизия.
 
Момчета III-IV клас – 800 м:
1.     Марин Раленеков – КЛА „Оборище“- Панагюрище;
2.     Дилян Тахирски – СК „Мизия“- Мизия;
3.     Светлин Стоянов – СК „Атлет“ – Мездра;
4.     Александър Джартов – СК „Милка Михайлова“- Перник;
5.     Димитър Воденичаров – „Класа“ – София;
6.     Юлиан Петков – СК „Атлет“ – Мездра.
 
Момичета V-VI клас – 800 м:
1.     Мелани Венциславова – СК „Атлет“ – Мездра;
2.     Весела Панчева – СК „Левски 2016“- София;
3.     Петя Семковска – КЛА „Спартак“-Койнаре;
4.     Аника Атанасова – СК „Средногорски атлет“- Пирдоп;
5.     Гергана Павлова – СК „Мизия“- Мизия;
6.     Рая Стоилова – СК „Милка Михайлова“- Перник.

Момчета V-VI клас – 1000 м:
1.     Стивън Кирилов – КЛА „Спартак“-Койнаре;
2.     Ашкън Али – „Добруджа 99“- Добрич;
3.     Денис Големански – КЛА „Спартак“-Койнаре;
4.     Илиян Петков – ЛАК „Атлетик 90“-Луковит;
5.     Николай Йорданов – СК „Мизия“- Мизия;
6.     Христо Арбалиев – КЛА „ Борис Мулешков“ – Панагюрище.
 
Момичета VII-VIII клас – 1000 м:
1.     Анджела Георгиева – „Добруджа 99“- Добрич;
2.     Мариела Стоилова – КЛА „Оборище“-Панагюрище;
3.     Ива Митова – СК „Атлет“ – Мездра;
4.     Йоана Захариева – СК „Средногорски атлет“- Пирдоп;
5.     Илияна Борисова – СКЛА „Шумен“ – Шумен;
6.     Симона Руневска – „Локомотив 55“- Г. Оряховица.
 
Момчета VII-VIII клас – 1500 м:
1.     Емил Мирославов – КЛА „Спартак“-Койнаре;
2.     Митко Банчев – ЛАК „Атлетик 90“-Луковит;
3.     Христо Гешев – СК „Мизия“- Мизия;
4.     Дило Чергански – СК „Мизия“- Мизия;
5.     Галин Георгиев – СК „Олимпия – Враца“ – Враца;
6.     Красимир Събев – СКЛА „Шумен“ – Шумен.
 
Девойки младша възраст – 1500 м:
1.     Дуйгу Нермиева – „Нови пазар“;
2.     Надин Христов – ЛАК „Атлетик 90“-Луковит;
3.     Гергана Гъркова – ЛАК „Атлетик 90“-Луковит.
 
Юноши младша възраст – 2000 м:
1.     Иван Иванов – КЛА „Оборище“-Панагюрище;
2.     Владислав Стефанов – СК „Олимпия – Враца“ – Враца;
3.     Мелих Мустафа – СКЛА „Шумен“ – Шумен.
 
Девойки старша възраст – 2000 м:
1.     Елица Тодорова – СК „Средногорски атлет“- Пирдоп;
2.     Дева – Мария Драгиева – СК „Атлет“ – Мездра;
3.     Александра Атанасова – „Локомотив 55“- Г. Оряховица.
 
Юноши старша възраст – 3000 м:
1.     Трифон Илиев – СКЛА „Шумен“ – Шумен;
2.     Данчо Робертов – ЛАК „Атлетик 90“-Луковит;
3.     Едис Ихсан – СКЛА „Шумен“ – Шумен.
 
Жени – 3000 м:
1.     Радоцвета Симеонова – „Добруджа 99“- Добрич;
2.     Билсерин Сюлейман – „Нови пазар“;
3.     Милка Михайлова – „Дунав“ – Русе.
 
Мъже – 5000 м:
1.     Кристиян Кирилов – СК „Младост“ – Благоевград;
2.     Мирослав Спасов – СК „Младост“ – Благоевград;
3.     Радослав Тодоров – ЛАК „Атлетик 90“-Луковит.
 
Класиралите се получиха медали, грамоти и парични награди, връчени от кмета на Общината инж. Генади Събков.
 
IMG_8655
 
IMG_8696
 
IMG_8707
 
IMG_8725
 
IMG_8756
 
 
IMG_8815
 
IMG_8824
 
IMG_8839
 
IMG_8852
 
IMG_8898
 
IMG_8911